Gimė šuniukai 2018/07/24

Born puppies 24/07/2018

 

Darstan Zhubar

 

Gimimo data/D.o.B.: 2013/03/21

 

HD/ED: A/0

 

Tipiškas, gražus, tvirtas patinas.Nuostabaus charakterio: draugiškas, komunikabilus, žaismingas ir aktyvus (draugiškas tik saviems). Temperamentas liejasi per kraštus, žinantis savo vertę. Puikus reproduktorius: gražūs, tvirti, stambūs, puikaus charakterio, tipiški palikuonys. 

 

Pasiekimai/titles:

 

19xl.perspektyvus,

17xBEST

BISp 1;

BISp 2;

BISp 3;

BISp 5

4xJN,

LV JCAC,

EST JCAC,

5xBEST junior

Lietuvos jaunimo čempionas

Latvijos jaunimo čempionas

Estijos jaunimo čempionas

Baltijos jaunimo čempionas

Lietuvos jaunimo nugalėtojas 2014

Lietuvos čempionas

Latvijos čempionas

Estijos čempionas

Baltijos čempionas

Lenkijos čempionas

21xLT CAC, 2xLV CAC, 2xEST CAC, PL CWC

16xN

6xCACIB

5xRes.CACIB

9xBOS 

20xBOB

2 x BIG 4

BIG 5

 

PŠMK "Lunaris" TOP DOG 3 2015

 

 

 

OFFSPRINGS/ Palikuonys

 

  • No. 1 litter

Date of birth: 2015/09/18 

Dam: Shai sep BONDA

13 puppies: 7 males and 6 females

Location: Lithuania

 

  • No. 2 litter

Date of birth: 2015/10/01

Dam: TSUNAMI Balszoj

11 puppies: 7 males and 4 females

Location: Poland

 

  • No. 3 litter

Date of birth: 2016/11/05

Dam: Nurana Fatiha Gruodas

6 puppies: 4 boys and 2 girls

Location: Lithuania

 

  • No. 4 litter 

Date of birth: 2016/12/19

Dam: Little freak's Daura

11 puppies: 7 boys and 4 girls 

Location: Finland

 

 

 

 Data Vieta Klasė Teisėjas Įvertinimas
13/07/20 CAC Ukmergė, LT baby V. Avtuško, LT v. promising, BEST
13/07/21 CAC Ukmergė, LT baby W. Mrowiec, PL v. promising, BEST
13/08/03 club Druskininkai, LT baby E. Kuplyauskas, RU v. promising 1(2), baby BOB
13/09/07 CAC Kaunas, LT baby P. Božinovski, MD v.promising 1, Best
13/09/08 CAC Kaunas, LT baby SH. Mery, FR v. promising 1, Best
13/09/15 club Warszawa, PL baby P. Simic, SRB v. promising 1
13/09/22 club Riga, LV puppy J. Szczepanska-Korpeta, PL v. promising 1
13/09/29 club Riga, LV puppy E. Romanenkova, RU v. promising1, BISp 2
13/10/13 CAC Radviliškis, LT puppy P. Scaba, HU v. promising 1, Best
13/10/27 CAC Panevėžys, LT puppy B. Petkeviča, LV v. promising 1(2), BISp 3
13/11/09 CACIB Riga, LV puppy R. Kazlauskaitė, LT v. promising 1, BEST
13/11/16 CAC Kaunas, LT puppy I. Shvets, RU v. promising 1, Best
13/11/24 CAC Kėdainiai, LT puppy N. Zienienė, LT v. promising 1, BISp 5
13/12/06 CAC San Marino, RSM puppy E. Drudi, RSM v. promising 1, BEST
13/12/07 CAC San Marino, RSM puppy M. Vreteninic, MNE 3xv. promising 1, BISp 1
13/12/08 CACIB San Marino, RSM puppy J. Golubovic, SRB v. promising 1, BEST
13/12/08 CAC San Marino, RSM puppy M. Aleksoski, MKD v. promising 1, BEST
14/02/22 CAC Panevėžys, LT junior R. Mroczko, PL puikiai 1(2), JN, best, BOS
14/02/23 CAC Panevėžys, LT junior S. Postarnakova, LT puikiai 1(2), JN, best, BOS
14/03/08 CACIB Vilnius, LT junior I. Mioc, CRO puikiai 1(2), LT JN'14, best closed LT JCH
14/03/09 CACIB Vilnius, LT junior A. Kochan, PL puikiai 1, JN, best

14/03/22

CACIB

Ryga, LV junior E. Pudeev, RU puikiai 2(3)

14/04/13

CAC

Šiauliai, LT junior O. Goncharuk, UA puikiai 3

14/05/11

club

Ryga, LV junior I. Azen, BY puikiai 2, JCAC, closed LV JCH

14/05/17

club

Tallinn, EST junior V. Markov, RU puikiai

14/05/23

CACIB

Molėtai, LT junior M. L. Borges, P puikiai 2

14/05/24

CACIB

Molėtai, LT junior M. Zidar, SLO puikai 2

14/05/25

CACIB

Molėtai, LT junior R. Khomasuridze, RUS puikiai 3
14/06/22 2nd gr. Luige, EST junior I. Mioč, CRO

puikiai 1, CQ, JCAC, BOB

EST JCH

14/07/05 CAC Plungė, LT open K. Butrimova, LT puikiai 2
14/07/06 CAC Plungė, LT open N. Jovanovic, SRB puikiai 1(2), CAC, N, BOB

14/08/16 2nd gr.

Ryga, LV intermediate R. Petkevičienė, LT puikiai 1, CAC, BOB
2015/01/10 CAC Tartu, EST intermediate M. Kipina, FIN puikiai 1, CAC, BOB
2015/01/11 CAC Tartu, EST intermediate R. Akopiyan, RU puikiai 1, CAC, BOB
2015/01/17 CAC Daugavpils, LV intermediate R. Stoynov, BG puikiai 1, CQ, GP 3
2015/01/18 CAC  Daugavpils, LV intermediate R. Hadzic, BH puikiai 2
2015/01/24 CACIB Kaunas, LT intermediate G. Baklushin, RU puikiai 1
2015/01/25 CACIB Kaunas, LT open N. Smolic, CRO puikiai 1, CAC, N, CACIB, BOS
2015/02/21 CAC Panevėžys, LT open F. Chaikovskaya, RU  puikiai 1(4), CAC, N, BOS
2015/02/22 CAC Panevėžys, LT open R. Kazlauskaitė, LT puikiai 1(2), CAC, N, BOS
2015/04/18 CAC Šiauliai, LT  open S. Vanzha, SK puikiai 1, CAC, N, BOB
2015/04/19 CAC Šiauliai, LT  open V. Fedorov, BY puikiai 1, CAC, N, BOB
2015/05/09 CAC Jonava, LT open A. Zhuk, BY puikiai 3
2015/05/10 spec. Riga, LV  open  I. Mioč, CRO  puikiai, CQ, CAC, BOB 
2015/05/23 CACIB  Molėtai, LT  open  M. Kozlowska, PL  puikiai, CAC, N, CACIB, BOS 
2015/05/24 CACIB Molėtai, LT  open  K. Barbosov, RU  puikiai, CAC, Res.CACIB 
2015/06/06 CAC  Kaunas, LT  open V. Stiklius, LT  puikiai, CAC, N, BOB, BIG 5 
2015/06/14 CAC Palanga, LT  champion  R. Vaitkunskienė, LT  puikiai, CAC, N, BOB, BIG 4 
2015/07/05 CAC  Plungė, LT  champion  N. Matejevic, SRB  puikiai, CAC, N, BOB 
2015/07/06 CAC  Plungė, LT  champion  V. Al Daghistani, SRB  puikiai, CAC, N, BOB 
2015/07/19 CAC Ukmergė, LT  champion  V. Pogodina, UA  puikiai 
2015/08/07 CACIB  Druskininkai, LT  open  I. Zizevskis, LT  puikiai, CAC, R.CACIB 
2015/08/09 CACIB Druskininkai, LT  open  V. Markov, RU  puikiai, CAC, R.CACIB 
2016/01/09 CAC Tartu, EST  champion  V. Shiyan, UA  puikiai, BOB, BIG 4 
2016/01/10 CAC Tartu, EST  champion  A. Kochan, PL  puikiai, BOB 
2016/03/05 CACIB Vilnius, LT  open  I. Poletaeva, FIN  puikiai 1(2) 
2016/03/06 CACIB Vilnius, LT  open  A. Nikitin, RU  puikiai 2, Res.CACIB 
2016/04/23 CAC Šiauliai, LT  champion  G. Kalinichenko, UA  puikiai 1, CAC, N, BOB
2016/04/24 CAC Šiauliai, LT champion  K. Pereguda, UA  puikiai 1, CAC 
2016/05/07 CAC Jonava, LT  champion  T. Grishina, RU  puikiai 1, CAC, N, BOB 
2016/05/08 CAC Jonava, LT  champion E. Balsiukas, LT  puikiai 1, CAC 
2016/05/27  Molėtai, LT  champion  M. Polivanov, RU  puikiai 2 
2016/10/29 Kaunas, LT  champion  R. Kadike Skadina, LV  puikiai 1, CAC, N, BOS 
2016/10/30  Kaunas, LT  champion  V. Parmiciano, I  puikiai 1, CAC, N, BOB 
2016/11/05  Tartu, EST  champion  J. Gajewski, PL  puikiai 1,CQ, CACIB, BOB 
2016/11/06  Tartu, EST  champion  M. Halas, PL  puikiai 1, CQ, CACIB, BOB 
2017/02/19  Panevėžys, LT  champion  V. Stiklius, LT  puikiai 1, CAC, N, BOB 
2017/03/04  Vilnius, LT  champion  O. Vandrouš, CZ  puikiai 2, R.CACIB 
2017/03/05  Vilnius, LT  champion  M.A. Taborda, P  puikiai 1, CAC, N, CACIB, BOS 
2017/03/18  Katowice, PL  champion  J. Opara, PL  puikai 1 (2), CWC, CACIB, BOS 
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

Tėvai

Seneliai

Proseneliai

Senoliai

Senoliai


Listopad iz Hrama Dushi


Erhan


Shik iz Hrama dushi


Ir


Shafir


Afi Giurza


Urza


Ir

Yulduz
Rada Alehan Kaplan iz Ruskoj legendy
Celin
no info  
 

Puma 2 iz Aleksandrovoi slobody


Ekemen Ali


Azhdar

Aktai

Akgiul


Tamaris


Bay


Aina


Chana iz Aleksandrovoi slobody


El Ermak Mamay

A-Karim
Dzhivo

Zhana D'Ark iz Ruskoj legendy

Rasul Han
O'Sajat

Argadash Dzhilal


Karakurt


Tinil


Dovran Azia

Vesta
D'Bagira Lord
Bari

Argadash Parda


El sham Maidar


Dovran Azia

Ala

Chain

Kara Gez
Dziuly

Limkara


Imperator


Batyr Alekseevskij

Elbars
Pahta
Tera  
 

Karsi


Sherhan Darei Bek

Arai Ulsar Bek
Daija
Saida

Saker

 

Zhamilia